Haberler & Kampanyalar

Sıcaklardan Etkilenmemek için Hangi Renk Araçlar Seçilmeli?

Sıcak yaz günlerinde güneşin altında aracını bırakmak zorunda kalmış olan sürücülerin neredeyse hemen hepsinin aklından ”Acaba aracım zarar görüyor mudur?

” sorusu en az bir kere geçmiştir. Araç içine yerleştirilebilen bazı düzenekler ile bir miktarda olsa aracın içi serin tutulabilir.

Klima Aracın Yakıt Tüketimini Nasıl Etkiler?

70km üzerindeki hızlarda klima kullanmak cam açmaya göre daha ekonomiktir. Klima yakıt tüketimini 70km üzerinde %10 civarında yükseltir.

İzmir'in En İyi Kamp Alanları

2018'in en trend tatili kamp oldu! Aslında güzel ülkemizin her yeri araçla rahatlıkla ulaşabileceğimiz kamp alanlarına sahip. Üstelik kesesini düşünenler için de tercih sebebi.

Yaz Sıcaklarından Etkilenmeyen Araçlar

Gelişmiş klima sistemleri ile yaz sıcaklarında rahat yolculuk yapmanızı sağlayacak araçlar hangileri?. Hangi araçlarda ne tip klimalar mevcut ve en rahat edeceğiniz araç hangisi?.

Araç Kiralama Firmaları Sizden Neler Talep Eder?

Günümüzde çoğu bireysel hizmet satışı için, resmi süreç söz konusudur. Bu sürecin nasıl işleyeceği, ne zaman ve nasıl sonuçlanacağı yasal mevzuat aracılığıyla belirlenmektedir.

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli 2

Rent a car işlemleri ile uğraşan firmaların öncelikli olarak hedefi: işi acele olan müşterilerine hitap etmektedir. Çünkü; araç kiralama hizmetine ihtiyacı olan çoğu birey, bu sürecin en kısa sürede başlamasını ve sonuçlamasını temenni eder.

Araçla Uzun Yola Çıkarken, Yanınızda Neler Bulunmalı?

Araç kiralama hizmeti genellikle kısa mesafeler için yapılsa da, günümüzde uzun yol yolculuklarında da tercih edilebilmektedir. Kısa mesafe kullanımlarına nazaran daha fazla ücret ödemesi söz konusu olduğundan dolayı, uzun yol tercihleri için çoğunlukla ekonomik araçlar tercih edilmektedir.

Araç Nasıl Kiralanır?

Günümüzde küçükten büyüğe, birçok araç kiralama firması bulunmaktadır. Bu firmaların hangisinin güvenilir olduğu, hangilerinin tercih edilip hangilerinin edilmemesi gerektiği, kiralarken nelere dikkat edilmesi gerektiği büyük bir tartışma konusudur.

Manisa'da Gezilecek Yerler ve Mesafeleri

Manisa ili Ege Bölgesinde yer alır. Manisa ili tarihi ve geçmişi ile Şehzadeler kenti olarak anılır.

5 adımda lastik seçimi

Aracınız içim doğru lastik türü ve ebadını seçebilmek için ilk yapmanız gereken aracınızın üzerindeki lastiklerin markasını, tür ve ebat bilgilerini öğrenmek olmalı. Ardından KolayOto sayfasında yer alan lastik bulma aracına lastik ebat bilgilerini girerek uygun lastikleri listeleyebilirsiniz.

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Araç kiralama popüler hale geldikçe fiyatları da eskiye oranla daha uygun olmaya başladı. Tatilinizde bütçenize göre bir kiralık araç bulmanız hiç de zor değil.

HEMEN ARA